wtorek, 8 lutego 2011

Regulamin

Niżej znajdziecie regulamin korzystania z blogu. Wszyscy użytkownicy łamiący regulamin będą karani. Czynne uczestnictwo w blogu oznacza akceptację regulaminu.
  1. Ruch Rycerski jest blogiem tematycznym poświęconym zjawisku tzw. "Ruchu Rycerskiego" (w skrócie RR), czyli zjawiska rozwoju rekonstrukcji i stylizacji historycznych, powstałego w latach 90. XX wieku. Będą tutaj poruszane tematy związane z wszystkimi zjawiskami towarzyszącymi RR. Wszelkie odchodzenie od tematu będzie traktowane jako spam i kasowane.
  2. Na blogu wymagam wysokiej kultury osobistej od użytkowników. Obrażanie, ubliżanie czy inne formy przejawiania braku szacunku do innych użytkowników będą karane. Wymagamy również posługiwania się poprawną polszczyzną. Nie będziemy się czepiać ogonków (np. ę, ą, ó, ś, ć itd.), ale ortografii i interpunkcji tak. Przekleństwa są dozwolone pod warunkiem, że są używane z klasą i stylem. Nadmiar emotikonek będzie karany. Podobnie tzw. język pokemonów. Nie tolerujemy gwiazdkowania przekleństw (pisanie np. kur**a) - jeśli chcecie przeklinać to przeklinajcie, jak nie to nie ściemniajcie.
  3. Wszystkie przejawy spamowania będą bezwzględnie karane.
  4. Regulamin może się zmieniać. O zmianach regulaminu będziecie informowani w specjalnych wpisach.
  5. Wszelkie treści niezgodne z prawem polskim będą traktowane jako spam i karane.
  6. Aktywne uczestnictwo w życiu bloga Ruch Rycerski oznacza dobrowolne zaakceptowanie powyższego regulaminu.

Życzę przyjemnej lektury i zapraszam do dyskusji.

2013-03-12 Aktualizacja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz